main menu

Cesta k dokumentu: Úvod » O nás » Archív novinek

Archív novinek


Destinace projektů CCL od r. 1990

Aktualizovali jsme mapu míst, kde CCL realizovala projekty pro své klienty.

22nd Prague Workshop on Catheter Ablation

Kongresové centrum IKEM patřilo již tradičně špičkovým světovým kardiologům, kteří přijeli shlédnout živé přenosy třinácti operativních výkonů z katetrizačních sálů v Miláně, IKEMu a Nemocnice Na Homolce a mohli se opět podělit o své zkušenosti a technické novinky v oboru.

Opel Challenge

Motivační setkání dealerů Opel z České i Slovenské republiky. Součástí byla i krátká 90kilometrová trasa na kole. Dopadlo to úspěšně, vrátili se všichni...

Oracle Cloud Day 2019

"Oracle Cloud Day - veletrh nápadů" - jedna z největších IT konferencí letošního roku v Praze se konala 11.4.2019 v prostorách Národní technické knihovny.

Výroční tisková konference PENNY 2019

"Rok 2018 byl pro Penny Market velmi úspěšný. Obrat činil 42 miliardy korun, což představuje meziroční nárůst o téměř 8 %. Počet zákazníků vzrostl meziročně o 4 % na 158 milionů. Investice do rozvoje společnosti dosáhly 1 miliardy korun a průměrný počet zaměstnanců narostl na 5656 lidí.

Tisková konference "Nové Boleslavsko"

Ve čtvrtek 16.5. představila automobilka ŠKODA AUTO spolu se zástupci vedení Mladé Boleslavi a Kosmonos výstup z projektu 10 týdnu pro Nové Boleslavsko. Lidé mohli díky webovým stránkám s formulářem navrhovat, kam by měly být investovány peníze, které se automobilka zavázala do regionu investovat.


PENNY v Plzni v novém

Penny Market v lednu dokončil přestavbu všech svých prodejen na území města Plzně. K tématu jsme uspořádali tiskovou konferenci.

PF 2019

Děkujeme za Vaši důvěru v naše služby. Přejeme Vám šťastný nový rok. Vždycky jsme s Vámi!

KODIAQ DRIVING EXPERIENCE

Skvělé jízdní vlastnosti Kodiaqu vyzkoušeli novináři z celé širé Rusi v nádherných podzimních scenériích u Barcelony .

ŠKODA Interns Day

ŠKODA Interns Day - den plný zajímavých přednášek a teambuildingových aktivit spojených se světem ŠKODA AUTO navštívilo více než 100 stážistů.

Adventní bruslení ŠKODA AUTO

5 týdnů jsme na ledě! Bez tradičního bruslení by to už v Mladé Boleslavi a Solnici snad ani nebyly Vánoce...

MLADÍ DESIGNÉŘI 2018

Letošní ročník soutěže o nejlepší výtvarné dílo mladých designérů zná své vítěze.

Opel Rocks VI

Tradiční školení prodejců, tentokrát zaměřené na Nový Opel Combo.

New Opel Combo Press Launch

Představení vozu pro slovenské novináře proběhlo v pohodové atmosféře.

New Opel Combo Press Launch

V rámci představení nového vozu Opel Combo si novináři vyzkoušeli i těžbu železné rudy a testovací jízdu zakončili na břehu Berounky.

Konference finančních ředitelů Lindt

Pravidelné setkání CFO, tentokrát v Praze. Lahodná akcička:-)

ŠKODA Autokino a Letní kino

13 filmů, 30 odpromítaných hodin, přes 200 vozidel a více jak 2000 spokojených návštěvníků, to jsou statistiky letošních projektů ŠKODA Autokina a Letního kina, které jsme v průběhu prázdnin zajistili pro obyvatele na Rychnovsku.

První statické představení Opel Combo Life

V Praze na Ladronce jsme organizovali představení nového flexibilního vozu Opel Combo Life pro novináře, fleetové zákazníky i širokou veřejnost.

ŠKODA Press DigiTour Izrael

Organizovali jsme cestu novinářů z Evropy i Izraele, abychom představili ŠKODA AUTO DigiLab Israel Ltd. a jeho aktivity.

Slavnostní otevření nové linky, VIP návštěva

25 let společnosti Coca-Cola HBC na českém trhu! Otevření 2 nových linek ve výrobě! Press briefing s účastí předsedy vlády v demisi. Rádi jsme byli součástí úspěšného organizačního týmu!

Lví stopa - Tisková konference ŠKODA AUTO

ŠKODA AUTO zve cyklisty do Lví stopy

Opel Insignia Country Tourer Press Lauch

Představení "venkovské" verze vozu Opel Insignia v horské kolibě... téměř v centru Prahy.

Slavnostní otevření Rozšíření ŠKODA Parts Center

Další z řady úspěšně zorganizovaných slavnostních ceremonií, tentokrát jsme otevírali rozšířený sklad náhradních dílu ŠKODA Parts Center v Řepově.

Slavnostní otevření zkušebny převodovek

V roce 2012 jsme zahájili stavbu Motorového centra ŠKODA AUTO poklepáním základního kamene, o 2 roky později jsme zahájíli jeho provoz při slavnostním otevření a letos jsme byli po 3,5 letech opět "na místě činu", tentokrát za účelem otevření nové zkušebny převodovek.

PF 2018

...a potěšte se sbírkou CCL PéeFek z naší bohaté historie

Opel Insignia Country Tourer a expedice do Antarktidy

Před cestou na Antarktidu převzal Radek Jaroš první vůz Opel Insignia Country Tourer v České republice a vyprávěl o Cestě za Korunou Světa.

Golfový turnaj Opel Invitational 2017

Tradiční podzimní golfový turnaj Opel Invitational již po čtvrté na Konopišti. Počasí bylo objednáno skvěle a nálada byla výborná!

New Insignia VIP Fleet Launch

Prezentace moderního vozu Opel Insignia pro významné zákazníky na futuristickém místě nedaleko Prahy.

Opel Insignia Press Launch

Malebná vinice téměř v srdci Prahy připomínající Francii hostila nový vůz Opel Insignia!

Ambassador Cup

Pořádali jsme pro Velvyslanectví ČLR v Praze první ročník turnaje ve stolním tenise pro diplomatický sbor v České republice. Velmi příjemné odpoledne s velmi příjemnými lidmi.

Oracle Cloud Day 2017

Největší konference společnosti Oracle Česká Republika proběhla v prostorech smíchovského hotelu Anděls. Přes 350 návštěvníků mělo možnost dozvědět se nejžhavější novinky z oblasti Cloud technologií. Asistence našich krásných hostesek a online registrace na jednotlivých sekcích byla samozřejmostí.

Porsche Cayenne 3 Launch

Impozantní show pro uvítání nového SUV

PlayStation Nation 2017

Nejlepší pařba letošního roku - PlayStation Nation 2017 - je úspěšně za námi! Už teď se nám stýská :-)

Opel Grandland X Press Launch

Jízda s dobrodružným Opel Grandland X přes vodní hrad vyvrcholila prezentací v příjemném srubu za zvuku praskajícího dřeva v otevřeném krbu.

Porche Golf Cup 2017

I přes počáteční nepřízeň počasí, velmi příznivé výsledky! Rozkliknutím najdete letošní fotogalerii!


ŠKODA Karoq Roadshow

Po závodech ŠKODA AUTO běhali losi z Aljašky, aby přivítali KAROQ - nového člena rodiny SUV.

Rodinný den s Kodiaqem

"Solnické loučení s létem", tradiční akce pořádaná vždy poslední víkend před začátkem školy, se letos poprvé konala za významné podpory ŠKODA AUTO. I když sluníčko tentokrát moc nespolupracovalo, více než 3200 návštěvníků si celodenní pestrý program opravdu užilo.

Letní kino a Autokino ŠKODA AUTO

Přátelé, kamarádi, zveme Vás kina! Pro ŠKODA AUTO zajišťujeme nejen pro zaměstnance letní kino a autokino. Celkem 8 projekcí v letním kině a 5 projekcí v autokině, promítáme celý srpen. Více informací po rozkliknutí.

Turnaj provozů ŠKODA Kvasiny v malé kopané

730 diváků, 78 fotbalistů z provozů+12 fotbalistek, 6 týmů, 1 vítěz. Navrch exhibice Internacionálů ČR s Orlickým výběrem. Wow :-)

LeasePlan Golf Invitational 2017

Jubilejní 10. ročník golfového turnaje, ve Mstěticích. Skvěle připravené greeny a fairwaye, azuro, lehký vítr, krásné a usměvavé hostesky v čele s moderátorkou Jitkou Kocurovou, vynikající snídaně, stůl plný trofejí a cen.

PlayStation na Czech VR Fest

1. ročník Czech VR Fest se samozřejmě nemohl obejít bez účasti SONY PlayStation :-) Stánek, který jsme pro PS postavili, byl hlavní dominantou celé výstavy. Dvoudenní akce v prostoru Jatka78 dopadla na výbornou, o čemž svědčí i děkovný dopis klienta.

Slavnostní otevření nové válcové laboratoře Motorového centra

Po necelých dvou letech, kdy jsme pro společnost ŠKODA AUTO "poklepali základní kámen" Emisního centra JIH, jsme byli přizváni i k slavnostnímu otevření již hotové budovy.

ŠKODA MASTERS 2017

Seriál turnajů ve stolním tenise pro zaměstnance ŠKODA AUTO.

Zahájení sezóny Opel Motorsport / Opel ADAM Cup

Nebe je modré, voda je mokrá a Opel ADAM Cup startuje do třetí sezony...

I. Chinese Investors Trip to the Czech Republic

Letošní série návštěv čínských investorů do ŠKODA AUTO byla úspěšně zahájena v posledním březnovém týdnu - účastníci byli nadšeni nejen pestrým programem v Mladé Boleslavi, spolujízdami s jezdci týmu ŠKODA otorsport, ale také exklusivní návštěvou Strahovské knihovny či Kaple svatého Kříže.

Výroční tisková konference ŠKODA AUTO 2017

ŠKODA dodala svým zákazníkům více než milion automobilů potřetí v řadě, rok 2016 byl nejlepším v dosavadní historii společnosti a my byli opět u toho!

Prezentace ŠKODA KODIAQ pro zdravotnické záchranné služby

Příjemný den v Bělé pod Bezdězem s novinářskými štáby, zdravotníky a novým ŠKODA Kodiaq ve speciální úpravě.

ROADSHOW #OCTAVIA2017

5 dnů, 6 lokací, přes 8000 návštěvníků a více jak 4000 rozdaných dárků a vytištěných fotografií...

Horizon Zero Dawn Launch

Horizon Zero Dawn, hra exklusivně vyvinutá pouze pro SONY PlayStation, je nyní žhavou novinkou na poli konzolových her. CCL se postarala o její představení pozvaným hostům, kteři si ji mohli v působivě vyzdobeném prostoru vyzkoušet zahrát na konzolích PlayStation Pro a televizích SONY s rozlišením 4

Novoroční večeře Erste Private Banking

Hosté tradiční novoroční večeře pro celorepublikovou klientelu Erste Private Banking si letos mohli kromě vybraného menu užít nádherný výhled na noční Prahu.

Kolokvium o budoucnosti automobilového průmyslu v České republice

Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP) představilo na odborném kolokviu v Mladé Boleslavi aktuální trendy v automobilovém průmyslu a jejich význam pro Českou republiku.

Návštěva prezidenta republiky v závodě ŠKODA Vrchlabí

Na státní návštěvy jsme vždycky byli kanóni. A ve Vrchlabí svítilo sluníčko a bylo azzuro :-)

Návštěva předsedů vlád ČR a Slovinska na Digital Business Forum ve ŠKODA DigiLab

"Budoucnost patří aluminiu" a ... digitalizaci. Nový ŠKODA DigiLab hostil česko-slovinské Digital Business Forum. My jsme byli při tom.

PF 2017

Potěšte se sbrkou CCL PéeFek z naší bohaté historie

Oracle Digital Day 2016

Největší technologická konference Oracle v roce 2016 se konala 9. listopadu v hotelu Diplomat kompletně pod taktovkou CCL - jak jinak než úspěšně. Streaming úvodní prezentace do 11 zemí střední a východní Evropy byl již jen třešničkou na dortu.

IVET 2016 - technologie budoucnosti

Poprvé v ČR - interní workshop inovačních technologií Technického vývoje ŠKODA AUTO.

ŠKODA Yeti Monte Carlo Photoshooting

ŠKODA Rusko pozvala vítězku soutěže na zájezd se ŠKODA Yeti Monte Carlo do Monaka. CCL zajišťovala nejen celý zájezd, ale také profesionální foto report, který dle nás dopadl na výbornou, posuďte sami :-)

Kodiaq Experience

Prezentace nového vozu zaměstnancům ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA Safety Day

Užitečná, zajímavá, důležitá a vydařená akce pro sdělovací prostředky. Bezpečnost především.

Erste Premier Family Day 2016

Rodinný den pro Erste Premier přilákal k vodnímu kanálu do Tróji více než 1000 hostů. Kromě vodních sportů si velcí i malí námořníci poslechli Adama Mišíka i Mixle v piksle.

PS Nation 2016 Roadshow

Největší český sraz fanoušků konzolí PlayStation. V hlavní roli letošního ročníku systém virtuální reality PlayStation VR! Vstup je zdarma.

Prezentace pro zaměstnance ŠKODA AUTO

Série prezentací pro téměř 8.000 vybraných zaměstnanců byla zpestřením konce letošních prázdnin. Přibližujeme akci fotogalerií "from behind".

Jak to bylo s Feratem

Právě před 35 lety se vůz Škoda Supersport Vampire RSR zúčastnil Rally Škoda. Při této příležitosti jsme v sále ŠKODA Muzea uvedli retropremiéru Upír z Feratu s představením ŠKODA Fabia R5 F.

Rodinné vaření s Erste Corporate Banking

Kdo říká, že vařit na Chateau St. Havel musí jen známý šéfkuchař Ondřej Slanina? V rámci Rodinného dne pro Erste Corporate Banking vařili nejen rodiče, ale i děti! Ty si s nadšením přípravily zeleninový salát, pizzu i jahodové lívance!

Oracle SaaS Forum

Oracle SaaS Forum - jednoznačně nejúspěšnější akce představující novinky v oblasti aplikací v letošním roce.

Opel VIP Family Day

Podařilo se objednat nezvykle krásné počasí, které výrazně podpořilo prezentaci nového vozu Opel Astra Sports Tourer v rámci rodinného dne pro fleetové zákazníky Opel.

Chinese Investors Trip

Pilotní návštěva více než úspěšně naplnila očekávání hostitelů - společnosti ŠKODA AUTO, zájem investorů o celý program byl nebývalý a nešetřili chválou. Nejlepším důkazem úspěchu je enormní zájem o účast v další návštěvě, kterou bude CCL zajišťovat na konci června.

Digitální transformace v praxi

Pracovní snídaně na velmi zajímavé téma obohacená o nádherné výhledy na Pražský hrad z terasy prezidentského apartmá - pro všechny účastníky nevšední zážitek!

Oracle Database Insights Forum

Další ročník fóra se jako obvykle těšil velkému zájmu účastníků, krásné hostesky bedlivě sledovaly jejich účast v jednotlivých sekcích pomocí čteček čárových kodů a na závěr je odměnily krásnými červenými tričky.

Talk show Na Karmeli

Pro jaro 2016 jsme připravili trojici zábavných večerů, kdy přivítáme známé a příjemné osobnosti z kultury a sportu. Moderuje Milan Šimáček.

Filmový večer EPB

Hosté Erste Private Banking zhlédli ve slavném Skleněném pokoji vily Tugendhat dokument Heleny Třeštíkové Zkáza krásou.


EMC & Avnet Galavečer 2016

Moderní prostředí, úchvatný výhled na Vyšehrad, výtečná gastronomie, příjemná obsluha, ale především skvělá společnost = další úspěšná akce připravena CCL.

Novoroční gala večeře Erste Private Banking

Novoroční gala večeře v restauraci Bellevue pro klienty Erste Private Banking. Fantastický výhled, fantastické menu.

Prezentace EPB při zahájení lyžařské sezony

Prezentace značky Erste Private Banking během slavnostního zahájení lyžařské sezóny v hotelu Savoy, Špindlerův Mlýn.

CCL slaví 25 let!

V pátek 15. ledna to je 25 let, co byla do Obchodního rejstříku zapsána pod pořadovým číslem C 831 naše společnost. Podle informací z rejstříku z první tisícovky soukromých subjektů, registrovaných v Praze dodnes existují pouhé čtyři.

Oslava 20. výročí LeasePlan Česká republika

Marie Rottrová, Mig 21 a Th!s oslavili společně s partnery, zákazníky a dodavateli 20. výročí LeasePlan Česká republika.

SONY PlayStation Roadshow a křest knihy Já, Jůtuber

OC Harfa přivítalo první zastávku SONY PlayStation Roadshow, která probíhá na celkem 8 místech po celé České republice i na Slovensku. Knihu Já,Jůtuber vydává pět mladých Jůtuberů, kteří ovládli srdce mnoha mladých fanoušků.

Oracle: The New Era of Secure Computing

V nevšedních prostorech divadla Royal proběhlo představení nového Oracle SPARC M7 procesoru. Nejlepší. Nejrychlejší. Nejvykonnější.

EMC & Avnet partnerská konference

Úchvatný výhled na Prahu, skvělé jídlo, pohledné hostesky, ale především pohodový tým profesionálů ze společností EMC a AVNET. Díky za hezké zážitky!

Opel Rocks III

Opel Rocks! Nová Astra v hlavní roli! Dealeři z České a Slovenské republiky absolvovali v Přerově (nejen) školení na nový vůz. CCL úspěšně organizovala již třetí ročník motivačního setkání.

Family Day Erste Corporate Banking

Klienti Regionálního korporátního centra ECB v Hradci králové se na odpoledne ponořili do historie a vyzkoušeli si upéct chleba, vykovat vlastní hřebík nebo vyrobit mýdlo.U malých návštěvníků byla nejpopulárnější jízda ve voze taženém koňmi a domácí buchty.

Playstation Party

Uncharted večírek v režii Playstation byl lepší než všechna dobrodružství Nathana Drakea. Každý v sobě objevil hrdinuJ No, posuďte sami!

SUPERB COMBI ROADSHOW

New Era pokračuje! 5 míst, 5 dní, 5 super automobilů... Představili jsme novou ŠKODU Superb Combi zaměstnancům. Prostě SUPER(B)!

Oracle Cloud Day 2015

Oracle Cloud Day 2015 se letos uskutečnil v aviatickém duchu s heslem "Vzhůru k oblakům". Hotel Andels se zahalil do červeno bílé barvy a letadlo na trase Praha-Cloud odstartovalo!

Dealerský meeting

CCL úspěšně organizovala pravidelný Dealerský meeting společnosti Opel v Mikulově.

ŠKODA AUTO Best Dealer Event 2015

Incentivní program The Best of Finland pro nejlepší prodejce ŠKODA AUTO Česká republika za rok 2014

Oracle EMEA VAD Community Forum

Podruhé jsme v Praze úspěšně realizovali setkání partnerů ORACLE z regionu EMEA. Pro setkání jsme mj. vyvinuli mobilní aplikaci pro online komunikaci mezi přednášejícími a účastníky.

LeasePlan Invitational 2015

Golfový turnaj pro partnery LeasePlan Česká republika. Bohatá fotogalerie z akce :-)

Slavnostní předání jubilejního 2.500. vozu ŠKODA Octavia Policii ČR

Rozkaz? Ten zněl jasně! Uspořádat slavnostní předání vozů pro Policii ČR. Povedlo se a navíc jsme ceremoniál orámovali unikátní výstavou historických policejních vozů ŠKODA.

Skupiny ŠKODA Rusko na IIHF MS 2015

Hokejové šílenství v plném proudu a my se staráme o program 9 skupin významných hostů našich partnerů. Z organizovaných test drives máme hezké fotky, podívejte se :-)

JDEME DO TOHO! Hokejová aréna Na Karmeli

Letos "JDEME DO TOHO" a se vším všudy! Projekce všech zápasů na 15m2 a při zápasech našich atraktivní program... Zbývá jediné - vyhrávat!

Rally Šumava pro ŠKODA AUTO ČR

Pro ŠKODA ČR jsme realizovali ŠKODA Park pro návštěvníky Rally Šumava (a posádka ŠKODA Motorsport jasně zvítězila).

Legendy čs. hokeje na vozech ŠKODA pro MS v hokeji

50 hokejových legend propůjčilo své jméno vozům ŠKODA pro MS v hokeji.

18. pražský workshop on katetrizačních ablacích

Letošní ročník posunul tuto tradiční akci na další úroveň: poprvé se konal v prostornějším přednáškovém sále Ústavu molekulární genetiky a kromě živých přenosů z IKEM a Nemocnice Na Homolce byl obohacen o živé přenosy z Heart Center Leipzig.Foto na http://www.ablationworkshop.cz/en/photogallery

Slavnostní podpis Memoranda – ŠKODA AUTO Kvasiny

Prý to s námi bylo opět prima! ;-)


Výroční tisková konference ŠKODA AUTO 2015

Nový rok, nová výzva! Letos v novém prostředí ŠKODA Service Training Center, ale se stejným výsledkem - zase se povedla! :-)

SUPERB EXPERIENCE

NOVÝ SUPERB = NOVÁ ÉRA! Představili jsme nejnovější model značky ŠKODA AUTO jejich zaměstnancům. Prostě pecka...

"BĚŽÍME SPOLEČNĚ"

Zadání - vymyslet koncept tiskové konference u příležitosti prodloužení spolupráce mezi ŠKODA AUTO a.s. a Českým Olympijským Výborem, tak aby v médiích byly více jak dvě věty. Press Coverage - v článku.

Oracle Big Data Summit

2. ročník Oracle Big Data Summit se po loňské premiéře v pražském planetáriu přenesl do prostor Národního technického muzea na Letné.

Slavnostní založení akademie výroby nářadí

Před zraky 120 zaměstnanců byla založena nová akademie výroby nářadí. Slavnostnímu ceremoniálu přihlíželi členové představensta Michael Oeljeklaus, Bohdan Wojnar a předseda podnikové rady Odborů KOVO MB Jaroslav Povšík, kteří společně podepsali zakládací listinu.

Vánoční večírek Erste Corporate Banking

Hosté Regionálních korporátních center Erste Corporate Banking si během vánočního večírku užili koncert Lenny, Marie Rottrové a skupiny Zevláky.


Milionová kampaň ŠKODA AUTO

Měsíční kampaň na oslavu 1.000.000 vozů, vyrobených v jediném roce vyvrcholila skvělou party pro zaměstnance.

Vánoční večírky RKC Erste Corporate Banking

Hosté Regoinálních korporátních center Erste Corporate Banking si během vánočního večírku užili koncert Lenny, Marie Rottrové a skupiny Zevláky.


Večírek Od páry k elektřině

Netradiční večírek  s mottem "Od páry po elekřinu" zažili zákazníci Kartového centra České spořitelny. Za doprovodu průvodců mohli prozkoumat i podzemí muzea a prohlédnout si i parní stroje v akci. Večer poté zakončilo představení Teslova transfomátoru s bleskovou show.

Advent v OC FORUM

Na Báru Basikovou přišlo do zmrzlého kostela 300 lidí a vybralo se opravdu hodně! Děkujeme...

Oracle Day 2014

Historicky nejúspěšnější Oracle Day v České republice - 500 spokojených účastníků a slova díků všech zástupců Oracle přítomných na akci - moc krásná akce!

FABIA EXPERIENCE 2014

Na třech místech v ČR pro tisíce lidí! Představovali jsme novou Fabii zaměstnancům ŠKODA AUTO a bylo se opravdu na co koukat!

EPB Gurmánský večer

Klienti Erste Private Banking v restauraci SaSaZu potěšili své chuťové buňky a pod dozorem slavného šéfkuchaře Shahafa Shabtaye si sami uvařili prvotřídní menu.

PlayStation Nation 2014

Vloni cena za architektonicky njejlepší stánek na For Games, letos solitérní akce v Galerii Mánes. CCL a PlayStation = léty ověřené spojení a excelentní projekty :-)

Queensland University Partners Networking Reception

Trade and Investment Queensland (TIQ) prezentoval na své recepci v Obecním domě 9 univerzit australského Queenslandu. Jejich hosté z partnerských univerzit z celého světa ocenili unikátní místo konání i servis CCL.

Australian Briefing and Reception

Australian Trade Commission (Austrade) svěřila organizaci svého briefingu a následné recepce do rukou CCL. Výsledkem byl nezapomenutelný večer pro zástupce australských univerzit a jejich hosty.

Autoforum Ústí nad Labem

Autosalón s doprovodným programem při příležitosti RunCzech ústeckého půlmaratónu jako služba Obchodního centra FORUM Ústí nad Labem o víkendu 12.-14.9.

Oracle SaaS Day

Další konference společnosti Oracle o tématu Cloud se konala v pražském NH Hotelu. Více než 100 hostů se dozvědělo více o tomto tématu a zúčastnilo se třech tématických prezentací. Bonus na závěr vyhlídkový let kotveným balonem až do výšky 40m nad vrchol kopce Mrázovka.

Opel Rocks II

Opel Rocks! Dva dny intenzivního řevu motorů, skřípění brzd a kouřících pneumatik? Ne tak úplně. Hlavně dva dny nadšených účastníků! Vše pod taktovkou CCL.

Zahajovací galavečer D+D Real Czech Masters

Na zahajovací party golfového masters turnaje D+D  jsme dodali nejen tým krásných hostesek a noblesních hostesů, ale i kostýmy a dekorace pro zámeckého pána a jeho choť, flotilu pečlivě vybraných oldtimers pro dobovou přehlídku, ohňovou show na finále a postarali se o skvěle fungující logistiku

Slavnostní otevření Motorového centra / návštěva místopředsedy vlády ČR

Protokolárně-produkční tým CCL prý (opět) odvedl kvalitní práci. Motorové centrum, pro které jsme v r. 2012 realizovali Slavnostní poklepání základního kamene, slavnostně zahájilo provoz za přítomnosti místopředsedy vlády ČR Andreje Babiše. Tisková zpráva ŠKODA AUTO: ŠKODA AUTO zahajuje provoz nov

Přivítejte nový model Fabia

Pod heslem ‚Přivítejte nový model Fabia’ sjela v hlavním výrobním závodě společnosti ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi z linky první ŠKODA Fabia třetí generace. A my jsme šťastni, že jsme pomohli tento den uskutečnit

Návštěva čínské vládní delegace ve ŠKODA AUTO

Místopředseda čínské vlády Čang Kao-li, ministr dopravy Jang Čchuan-tchang a 65členná čínská delegace navštívila automobilku ŠKODA AUTO. Čínské hosty doprovodil předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček. CCL pověřena některými přípravami.

Informační systém pro Ďolíček

Zcela nový navigační a informační systém pro nejfotbalovější stánek v zemi musí respektovat požadavky UEFA, 110-letou tradici klubu a taky by měl být pro lidi... Vymyšleno a realizováno v CCL.

ŠKODA AUTO Russia Best Aftersales trip

V pořadí první ze tří ruských návštěv o které jsme se postarali v průběhu 2 týdnů na přelomu června a července t.r. Všech 40 hostů si program v Praze, Mladé Boleslavi a Karlových Varech náramně užilo, ostatně děkovný dopis od klienta hovoří za vše (zobrazí se po rozkliknutí).

Letní setkání zaměstnanců ÚJV a CVŘ

Usmažit super omeletu, namíchat exkluzivní mojito, poznat poslepu destiláty a koření či roztřídit pomíchané těstoviny? Zaměstnanci ÚJV Řež a CV Řež to zvládají perfektně.

LeasePlan INVITATIONAL 2014

Den protkaný skvělým golfem, hudbou a vloženými soutěžemi s moderací Míši Maurerové naplnil i pana Jaromíra Hájka nadšením vtkaným do slov díků na adresu CCL.

Family Day

Dětský den pro Kartové centrum České spořitelny. Malí i velcí objevovali kouzla parku Mirakulum a zažili adrenalinovou jízdu na obrněném transportéru.

Slavnostní recepce zahajovacího koncertu 69. ročníku Pražského jara

Organizovali jsme slavnostní recepci České spořitelny - generálního partnera 69. ročníku festivalu Pražského jara při jeho zahájení.

FANDÍME VŠICHNI! Hokejové centrum Na Karmeli

Velkoplošná obrazovka, speciální hosté, atraktivní moderátoři, Jarda Jágr v životní velikosti a skvělá atmosféra... FAN - DÍ - ME --- VŠICH - NI !!! ;)

Cloud Oddyssey: A Hero's Quest

Pražská zastávka celosvětové roadshow pořádaná společností Oracle pod názvem Cloud Oddyssey: A Hero´s Quest zatraktivněná o projekci na míru vytvořeného animovaného filmu a ukázkou levitujícího asteriodu.

Oracle EMEA Parner Community Forum

Na mezinárodní konferenci pro partnery společnosti Oracle z Evropy, Středního Východu a Afriky jsme měli tu čest se postarat celkem o 200 hostů z více než 30 zemí.

17. Pražský workshop o katetrizačních ablacích

Konferenční sál v IKEM praskal ve švech - letošní ablační workshop přilákal rekordní počet účastníků ve své historii.

Obchodní konference ING 2014

Zažili jsme to spolu.Opravdu.

Velký Gatsby otevřel nové banking centrum ERSTE

Gentlemani ve fracích a gangsterských oblecích, dámy v žoviálních róbách, prémiové šampaňské, zábava pro smetánku - Velký Gatsby uspořádal svoji party pro klienty ERSTE :-)


Dealer's Choice - Kdo rozdává, rozhodne

I letos pro zakazniky společnosti Oracle Czech připravujeme jarní setkání a kulturní zážitek -v našem partnerském Dejvickém divadle - hra Dealer´s Choice je komedií roku 2013 a bude to pro naše klienty bomba :-).

Svátek zamilovaných v OC Forum

Valentýnský fotoautomat, soutěž o nejzamilovanější fotku, komerční pobídky pro nakupující a obchodní centrum ožilo mládím.

OLYMPIJSKÉ CENTRUM NA KARMELI - FANDÍME SPOLEČNĚ!

Velkoplošná led obrazovka, VIP přenosy, spousta soutěží a skvělá atmosféra.. Češi do toho, češi do toho!

VIP servis v Olympijském parku Letná-Soči 2014

Česká spořitelna zve své hosty do Olympijského parku na Letné. Má pro návštěvníky připravenu řadu aktivit a pro své hosty zázemí ve VIP klubu.

XII. české a slovenské sympózium o arytmiích a kardiostimulaci

Na 500 účastníků sympózia ocenilo technickou novinku – dotykové obrazovky k prezentaci posterů a informací. Společenský večer osvěžila první přímá volba česko – slovenského kardioprezidenta, ochutnávka rybích specialit připravovaných před hosty šéfkuchaři Radkem Šubrtem a Petrem Stupkou a soutěž ve

Ceny Alfréda Radoka 2013

Výroční cena divadelních kritiků za umělecké výkony je nejstarší ze všech ocenění udělovaných v ČR za umělecké počiny. Letošní slavnostní předávání pořádá agentura CCL ve spolupráci s NFCAR a Studiem Hrdinů. Hlavním partnerem akce je společnost BM Management.

Novoroční večírek EMC

Lámejte si hlavu na stojáka! Hlavolamy, Blbá Blondýna v kostele Minoritů Sv. Jakuba. Že to nejde dohromady? Opak je pravdou! Hosté společnosti EMC si to na novoročním večírku užili :-)

CCL TVRZ V NOCI - večírek pro partnery

Jedinečná šance navštívit ostře střežené zařízení pro nenapravitelné a přesvědčit se na vlastní oči o úrovni českého vězeňství. Jen jednou v roce. CCL Tvrz v noci. Nikdo ještě nesněd 50 vajec. A všichni jsou tam nevinní!

PS4 Midnight Launch

V noci na pátek 13. prosince odstartoval prodej PlayStation 4 v České Republice a CCL byla u toho! Čtěte dále po rozkliknutí titulku.


Vánoční jarmark pro zaměstnance

Vánoční jarmark pro zaměstnance ÚJV Řež a CV Řež byl milým mimopracovním setkáním kolegů v době adventní. Všechny výrobky na jarmarku vznikly rukama zaměstnanců, kteří zde dostali příležitost předvést, čím se zabývají ve svém volném čase. Když se na signále ředitele rozsvítil nazdobený vánoční strom

Vánoční koncert Karla Gotta - LeasePlan 50 let

Ovace na vánočním koncertu Karla Gotta nebraly konce... Skutečně famózní oslava 50. narozenin společnosti LeasePlan! Hosté odcházeli s nadšením a písni na rtech!

ŠKODA UK Aftersales Incentive Tour to Prague 2013

Navzdory zpoždění, způsobené orkánem i stávkou v letecké dopravě se výlet maximálně vydařil. Nadšení učastníků a jejich chvála programu - návštěva vánočních trhů, jízda veterány Laurin & Klement či historickou tramvají - překvapila a potěšila i zkušený realizační tým.

Rychlý vítr do plachet s Oracle Engineered Systems

"Připravte účastníkům nevšední zážitek zaměřený na extrémní výkon". Tak jo. Co jsme pro klienty připravili se dozvíte po rozklitnutí titulku

Gurmánské zážitky 2013

Pod taktovkou CCL se uskutečnil 14. listopadu v hotelu Alcron Gurmánský zážitek v podání Michelinského kuchaře Romana Pauluse pro klienty Erste Private Banking.Hosté si vlastními silami připravili jednotlivé chody a okusili tak jedinečné kulinářské umění.

Oracle Day 2013

Konference Oracle Day nabídla 500 účastníkům příběhy o inovacích napříč odvětvími, zeměmi a disciplínami s diskuzí zaměřenou na reálné výsledky byznysu. Česká zastávka celosvětové série lokálních konferencí, které Oracle pořádá návazně na Oracle Open World 2013 v San Franciscu.

ŠKODA AUTO VIP Customers Brand Experience

Připravit pro náročné zákazníky ŠKODA Rusko vždy atraktivní a zábavný program je výzva jen pro zkušenou agenturu. Kompletní program je možné si prohlédnout po rozkliknutí.

Oracle ZF Storage Conference

Česká zastávka evropského Oracle roadshow, představujícího žhavé novinky z oblasti ukládání dat se konala v pražském Bastionu a těšila se velkému zájmu účastníků. Ti si zde bonusově užili krásný podzimní den.

ING pojišťovna, a.s. podporuje Jarmark OnaDnes.cz

Poslední z trojice akcí na podporu projektu FOR You, které jsme realizovali pro ING pojišťovnu, a.s. Info stánek s hosteskami jsme realizovali na Pražském Výstavišti v Holešovicích, kde ING pojišťovna byla hlavním partnerem dobročinné akce Jarmark OnaDnes.

Miss PlayStation Party

Party roku a volba Miss PlayStation se konaly v režii CCL v baru Cloud9 za účelem představení žhavé novinky - PlayStation 4.

ŠKODA Rapid Spaceback VIP Drives 2013

Pro významné zákazníky ŠKODA jsme koprodukovali seznámení s vozem ŠKODA Rapid Spaceback. Testovací jízdy, zážitek ze ŠKODA Cinema byly orámovány chutnou stravou a slunečným počasím v předhůří Krkonoš.

Playstation na For Games 2013

Nejvelkolepější expozici na veletrhu For Games 2013 měla SONY PlayStation. Jak by take ne, v režii CCL expozici navrhl a realizoval Atelier Hoffman, držitel ceny Stavba roku 2013. Nepřekvapí proto spokojenost klienta, ani zisk ocenění Top Expo veletrhu!

Naše Dana získala na Mistrovství Evropy ve stoním tenise bronz

Dana Čechová, naše kolegyně, získala na Mistrovství Evropy ve stolním tenise bronzovou medaili jako členka českého týmu žen.

ŠKODA Rapid Spaceback Product Training

V pátek třináctého (září) jsme zahájili další koncert služeb pro ŠKODA Product Training, tentokrát na nového fešáka - Rapid Spaceback. Náš extenzívní tým bude tuto akci podporovat ve východních Čechách až do 11. října.

Češi a Slováci na Oracle Open World 2013

Tradičně sestavujeme program a doprovázíme české a slovenské IT experty na jednu z největších IT událostí roku. Letos nás San Francisco přivítalo plačky :-)

Erste Group Executive Forum 2013

Erste Group z Vídně je náš oblíbený zákazník již léta. Díky české Erste jsme měli možnost podílet se na další příjemné akci na nejvyšší úrovni, za účasti státních exprezidentů a nejvýznamnějších zákazníků skupiny.

ŠKODA China Reward Trip

ŠKODA China vyhlásila soutěž o návrhy nových designových prvků. Hlavní cenou byla cesta za poznáním vlasti značky ŠKODA. CCL cestu připravila a o čtyři šťastné výherce se po dobu jejich pobytu v ČR starala.

Oracle Technology Day New Database Era

Představení technologických novinek společnosti Oracle je vždy atraktivní záležitost. Žhavá novinka Oracle Database 12c nebyla výjimkou. Technická prezentace se odehrála pod přísným dohledem krásných hostesek v kostýmech z filmu Iron Man, na jehož tvorbě se Oracle také podílel.

GRAND FINALE DOUBLE FISH CUP 2013 by Somersby.

U výletního hostince Karel v Dolních Chabrech u Prahy byl pod dohledem televisních kamer odehrán finalový match letošni serie prestižního turnaje o Double Fish Cup v table-tenise, ve kterém nejzdatnější borci a nejsličnější dámy předvedli umění table-tenisu z doby, kdy fair play byla nadevše. Produk

Letní setkání zaměstnanců ÚJV Řež a CV Řež

Už jste donutili bubnovat jaderné vědce? My ano - na letním setkání zaměstnanců ÚJV Řež a CV Řež.

GRAND FINALE DOUBLE FISH CUP 2013 by Somersby.

U výletního hostince Karel v Dolních Chabrech u Prahy byl pod dohledem televisních kamer odehrán finalový match letošni serie prestižního turnaje o Double Fish Cup v table-tenise, ve kterém nejzdatnější borci a nejsličnější dámy předvedli umění table-tenisu z doby, kdy fair play byla nadevše.

UNIPETROL TOP 100

Sluníčko se na nás konečně smálo a na Štiříně jsme přivítali hosty konference UNIPETROL TOP 100. Dvoudenní pracovní program byl obohacen o doprovodné aktivity, skvělé jídlo, samozřejmě za asistence optimisticky naladěného CCL týmu.

Sportovně relaxační den

Není důležité vyhrát, ale zahrát si! Pod tímto heslem jsme uspořádali pro Erste Corporate Banking sportovně relaxační den v centru Oáza v Říčanech. Ranní déšť jsme zahnali úsměvem a pak už nic nebránilo tomu, aby si všichni sportování užili naplno. Prostě prima den!

LeasePlan Invitational 2013

Prosluněný den protkaný golfem v luxusním resortu Albatross, netradičním doprovodným programem a stylovou after party v Cloud 9 Sky Baru hotelu Hilton proběhl pod taktovkou CCL pro našeho váženého klienta LeasePlan k nadšení a neskrývané radosti nejen ze hry všech přítomných. Tak za rok opět na

...A co děti? Mají si kde v OC Forum Liberec hrát!

Mezinárodní den dětí nemůže zahájit nikdo jiný než Katapult písničkou "...Až" a OC Forum Liberec dalo odpověď: stovky dětí si skutečně měly kde hrát a taky si dosyta hrály :-)!

Opel Rocks!

Opel to rozjel! Dealery z České i Slovenské republiky čekalo v Břeclavi produktové školení, testovací jízdy ve vozech Opel Cascada, Adam, Astra OPC a Ampera, odpolední sportovní program a večerní gurmánský zážitek. CCL organizovala Opel akci ro(c)ku...

Customer Services Day

CCL s potěšením připravila další Customer Services Day pro Oracle Czech. Tentokrát na letišti Václava Havla Praha a jak jinak - přistání bylo více než hladké!

Představení nových SPARC serverů

Představení žhavé novinky z nabídky ORACLE - nového serveru SPARC s nejrychlejším procesorem na světě - proběhlo úspěšně v režii CCL na palubě GreenYacht v Praze dne 18.4.2013.

Den otevřených dveří v závodě ŠKODA AUTO Vrchlabí

Poslední díl české trilogie (Mladá Boleslav 2011, Kvasiny 2012) byl úspěšně ukončen ve Vrchlabí. Zde jsme koneckonců organizovali Den otevřených dveří podruhé (premiérově v roce 2009) a náramně jsme si to užili. Na Facebooku jsou dokonce fotky z příprav den předem :-) !

Trh s lososy

"Trh s lososy" - konference Marine Harvest RMT Gathering; teambuilding v duchu firemních hodnot včetně čokoládového workshopu či Battlefield Live zakončené gala večeří, barmanskou show a afterparty s DJ... Hosté akce z celého světa, převážně z Norska si pobyt na Štiříně v péči CCL pochvalovali.

Oracle představení Na Stojáka

Tentokrát jsme pro Oracle Czech nepřipravili pracovní, ale společenské setkání pro významné zákazníky a obchodní partnery - přivítali jsme společně jaro v klubu Phenomen - show Na stojáka s fenomenálními Lukášem Pavláskem, Danielem Čechem a Karlem Hynkem si všichni náležitě užili!

Slavnostní otevření výškového skladu

Rozsvítili jsme největší ŠKODA logo na světě při příležitosti slavnostního otevření nejmodernějšího skladu v zemi. Okem v šípu loga projde vzpřímený dospělý člověk :-)

Nové trendy v kardiologii

Arytmologické pracoviště Kardiocentra Nemocnice České Budějovice se prezentuje sérií šesti seminářů pro kardiology, internisty a praktické lékaře za organizační podpory firmy Medtronic a CCL.

1st ŠKODA China Media Trip 2013

Další skupina významných čínských novinářů přiletěla do Evropy, aby se zúčastnila světové premiéry nové generace modelu Octavia Combi na mezinárodním autosalonu v Ženevě. Novináři stihli dobýt Mont Blanc, Vozy ŠKODA je dovezly do základního tábora a do výšky 3777 m je dopravily lanovky.

4. narozeniny OC Forum Liberec

Jedinečná cykloshow, Heidi Janků, Na stojáka, YoYo freestyle exhibice, narozeninové slevy a spousta další zábavy nejen pro děti!

16th Prague Workshop on Catheter Ablation

Ve dnech 3.-5.3.2013 patřilo Kongresové centrum IKEM špičkovým světovým kardiologům, kteří přijeli shlédnout živé přenosy 13 výkonů z katetrizačních sálů IKEM a Nemocnice Na Homolce a podělit se o své zkušenosti s technickými novinkami ve svém oboru.

Na stojáka v CCL

Řada excelentních účinkujících v pořadu "Na stojáka v CCL" pobavila v novoročním představení naše milé hosty :-)


Od Šumavy k Tatrám

V průběhu listopadu a prosince 2012 jsme pracovali na přípravě a poté na realizaci série jedenácti vánočních večírků pro klienty regionálních korporátních center České spořitelny. Cílem bylo vytvoření kreativního konceptu aktivního programu vhodného pro cílovou skupinu na téma Česko-slovenský večer.

Oracle on Oracle

Roztančili jsme celý tým Oracle Czech už v 8 hodin ráno :-)


AUDI Investors’ Celebration Weekend

Historicky první spolupráce CCL s britskou pobočkou automobilky AUDI byla velkou inspirací pro všechny z nás. Velmi náročné přípravy se však vyplatily a z pražské návštěvy hostů značky vyústila velmi vydařená akce, kdy byli všichni zúčastnění nadmíru spokojeni.

Česká republika-Bulharsko, kvalifikace FIFA World Cup 2014

Další VIP zázemí pro hosty České spořitelny a.s. - hlavního sponzora české fotbalové reprezentace, tentokrát při kvalifikaci na MS 2012. Česká republika hostila Bulharsko a jak to vypadalo - nejlépe ilustruje fotografie, na které Simona Babčáková sleduje duel na obrazovce ve stanu České spořitelny.

Den otevřených dveří ŠKODA AUTO Kvasiny

24.500 návštěvníků, 660 pořadatelů/účinkujících/vystavovatelů/techniků/zdravotníků/hostesek/pomocníků. 20 stupňů Celsia, 175 litrů gulášové polévky pro staff catering a dva produkční golfové vozíky. Výsledek? Happiness.

WELLA TREND VISION AWARD 2012

Skvělí kadeřníci, úžasná show, nabitý program v naší režii. To vše bylo letos k vidění v divadle Hybernia.

Slavnostní poklepání základního kamene Zkušebního centra agregátů

Na groundbreaking ceremonies jsme přeborníci. Pamětnici pamatují naše angažmá u nové továrny na Octavie, na KIA Ceremony v Žilině či na klepání do kamene v automobilce u Kolína. Tentokrát se bušilo do 800 kg těžkého motoru z labského pískovce :-)

ŠKODA Rapid Product Training

Manažujeme školení pro síť prodejců nového vozu a také pro významné zákazníky značky. Na počasí máme v Maximus Resortu u Brněnské přehrady tak trochu jako vždy kliku. Děvčata pod přísným vedením Madamme Gity si akci evidentně užívají :-)

Opel Ampera Press Rally

Rozkaz zněl jasně - ujet co nejvíce kilometrů na elektřinu. I proto byla konečná stanice u jaderného reaktoru...

OLYMPIA TABLE-TENNIS CONTEST 2012

Olympiáda má dohru v obchodním centru Olympia Olomouc, kde české reprezentantky baví veřejnost.

Varšavská pastorela

Pohodový warm-up v sousedství residence presidenta, skvělá atmosféra s klaunem a hvězdou, úchvatný fotbalový zážitek, ve kterém byl kouzelník na špatné straně hřiště. Důstojné ukončení náročného projektu UEFA EURO 2012 v podání České spořitelny.

ORACLE JAVA DEVELOPER DAY 2012

Vývojáři JAVA - spojte se! 2. ročník velice úspěšné vývojářské konference, tentokrát pro české, moravské i slovenské účastníky najednou na výstavišti v Letňanech. Celodenní pracovní úsilí bylo zakončeno příjemným posezením a grilováním, které účastníkům zpestřilo vystoupení kapely Děs Běs - děkujeme

WIC ŠKODA China Investor Trip

CCL je potěšena možností kompletně a úspěšně zajistit návštěvu potenciálních investorů pro nově vznikající dealerskou síť v Číně - projekt FBU - a přispět tak ke zdárnému nastartování tohoto projektu.

Vyhjáli jsme skupinu a 12. hjáč byl při tom!

Taky na Polsko vypjavila Česká spořitelna výpjavu 12. hjáče a stálo to za to. Áda se jozjel, Sigi zdatně sekundoval a Jijáček to potvjdil kjásným gólem. Mííílan Báájoš!

12. hráč jede na Řecko!

Zájezd na druhé utkání skupiny A UEFA EURO 2012 se mimořádně vydařil :-) 2-1 a žijeme!!!

12. hráč jede na Rusko!

Fotbalový svátek a na něm nemůže chybět hlavní sponzor české reprezentace - Česká spořitelna. V péči hostesek, barmanek a expertů na fotbalové zájezdy z CCL.

LeasePlan Invitational & Dětský den 2012

Kombinace golfového turnaje a dětského dne zní neobvykle, ale dospělí i dětští účastníci byli nadšeni a speciální den dětí si nanejvýše užili. Náladu si nenechali zkazit ani krátkými a prudkými přívaly deště, které byly objednány na 15. a 17. hodinu.

Česká spořitelna Fair Play Golf 2012

Letošní Česká spořitelna Fair Play Golf 2012 prošla napříč celou golfovou republikou jen po těch nejkrásnějších mistrovských hřištích. Skvěle připravené ferveje i grýny jakožto i chutná kuchyně podkreslily bezchybně zvládnutou golfovou tour v barvách našeho klienta Česká spořitelna, a.s.

Londa Inspiration Day

Přední světoví kadeřníci, nejnovější trendy v barvení, střizích a stylingu, nezapomenutelná kadeřnická show, výborná atmosféra, skvělé jídlo...neboli Londa Inspration Day realizovaný společností CCL.

Fabio Armiliato zpívá pro LeasePlan

Slavný tenor Fabio Armiliato zpíval za klavírního doprovodu Marca Boemiho na úspěšném koncertě v divadle Hybernia.

Poznejte 100 dresů Vladimíra Šmicera

Za první týden více než 200 zájemců shlédlo unikátní výstavu fotbalových dresů ze sbírky vynikajícího českého internacionála. Ta trvá až do konce školního roku. Nutno vidět!

Testovací jízdy v Českém ráji - požitek pro ŠKODA Sweden

Nastoupená produktová řada ŠKODA AUTO + krásné prostředí Českého ráje +pečlivě vybraná trasa + CCL hospitality = spokojení zákaznici, které přivezla ŠKODA Švédsko.

Opel Insignia BiTurbo VIP Fleet Launch

Silné vozy, nové technologie a krásné hostesky - představení nového modelu Insignie společně s elektromobilem Opel Ampera v režii CCL

Přijďte na chuť sicilské kuchyni a zažijte symfonii chuti!

Live Cooking Show se světově známým kuchařem Romanem Hadrbolcem pro Erste Private Banking. Poté co Roman Hadrbolec léta připravoval pokrmy pro Arnolda Schwarzeneggera, Sofii Loren a Toma Cruise při domácích filmových párty v Malibu, nyní učí své triky a originální recepty naše klienty.

Zahrajte si s Tondou Panenkou a s DJ LUCCA!

Antonín Panenka - návštěvníci OC FORUM Liberec 20:0. Žádný z nakupujících nedokázal porazit ve stolním tenise fotbalového mága. Jediný set nad fenomenálním sportovcem vyhrála až DJ Lucca. Spolu se dlouho podepisovali spokojeným hostům obchodního centra.

WELLA STUDIO Official Opening

Profesionálové přes hairstyling otevírají nové kadeřnické víceúčelové centrum v Karlíně. Official opening v tronovském stylu made in CCL.

TABLE TENNIS CLASSIC 2012 pro 3.962 diváků

Zatímco hokejisté lákají na své „Winter Classic“ pod širým nebem, stolní tenisté se rozhodli odehrát exkluzívní utkání přímo mezi výlohami: utkání 1. ligy stolních tenistů se hrálo v libereckém obchodním centru FÓRUM.

Oracle Partner Technology Day

Jaro začíná, samozřejmě s produkty Oracle, z dílen a kurníků CCL.

ŠKODA Chinese Press Tour 2012

Skupina významných čínských novinářů přiletěla kvůli světové premiéře 5-dveřového vozu ŠKODA Citigo na ženevském autosalonu a při té příležitosti samozřejmě rovněž za poznáním vlasti vozů ŠKODA. Guests relations by CCL.

Letíme fandit: Německo-Česká republika (Federation Cup)

Pro klienty České spořitelny jsme připravili zájezd na utkání FedCupu do Porsche Areny ve Stuttgartu. Skvělý sportovní zážitek, pohoda v Porsche muzeum, legrace při společné večeři - tradiční atributy z kuchyně naší pověstné hospitality :-)

Hlavou v oblacích

Novoroční setkání EMC Czech Republic s partnery "Hlavou v oblacích" se nemohlo konat jinde než v nejvyšší budově ČR, pražské City Tower. Letecký simulátor, věštírny a ohňostroj nahlížený seshora jako zlatý hřeb večera - další z řady velmi vydařených akcí z dílny CCL :-)

ŠKODA Citigo Product Training

Maratón dvoudenních head-to-head tréninků pro prodejce ŠKODA AUTO a.s. Strýček Petr a Lucka se odstěhovali na 7 týdnů do hotelu Marriott na letišti v Ruzyni, aby odtud řídili logistiku náročného projektu.

Setkání v černé díře

Do černé díry jsme pozvali naše zákazníky, aby se váleli smíchy, řvali nadšením a jakkoli jinak si užili situaci, kdy jsme se na hodinu a půl vyčlenili z vesmíru a vytvořili si samostatný svět.

X. české a slovenské sympózium o arytmiích a kardiostimulaci

Sympozium o arytmiích a kardiostimulaci je letos v Academia centrum Zlín – Univerzita Tomáše Bati. V ČR se koná každý druhý rok, tzn. že tentokrát pro něj zajišťujeme služby již popáté.

Zlatá neděle se ŠKODA AUTO

Vítěze tipovacích soutěží jsme dekorovali na slavnostních akcích, které uzavřely měsíc adventních aktivit pro zaměstnance automobilky v Kvasinách a ve Vrchlabí. Obě akce byly v centru pozornosti obyvatel regionu, vyšlo nám příhodně romantické vánoční počasí.

Kolik je míčků ve voze ŠKODA Yeti?

...je otázka pro obyvatele z okolí Vrchlabí a Rychnova nad Kněžnou. ŠKODA AUTO a.s. podporuje adventní čas v regionech a každý může vyhrát báječný ŠKODA víkend.

Česká republika - Černá Hora UEFA Euro 2012 play-off : VIP Lounge pro partnera reprezentace

Pod heslem DNES PIJEME, POSLOUCHÁME A PORAZÍME ČESKOU HORU podpořila Česká spořitelna fotbalovou reprezentaci při důležitém barážovém utkání, ve kterém jsme s Batmanem v brance slavně vyhráli 2:0!

UniCredit Bank pro fanoušky: FC Barcelona vs. FC Viktoria Plzeň

Viktorka si z Barcelony odnesla pár gólů, návštěvníci stanu UniCredit Bank z plzeňského náměsti pěkné tričko.

Jak projet autem úzkými dveřmi? S CCL nic není nemožné :-)

Dveře jsou široké 160 cm a nový vůz Škoda Citigo je široký 164,1 cm bez zrcátek. Jak s autem projet a nepoškodit ani vůz, ani futra či zdi :-)? Pro mnohé neřešitelná situace, ne však pro CCL.

Opel Power Celebration 2011

Rychlé vozy, množství novinek, mistři Evropy, spokojení návštěvníci... CCL organizuje jízdy snů pro novináře i zákazníky Opel!

BMW Driving Experience by Česká spořitelna

Jak to vypadá, když pozvete své komerční zákazníky do prestižního autosalónu a nabídente jim Test Drive s wimbledonskou vítězkou? Zeptejte se nás v CCL na naši experience :-)

Česká republika - Španělsko UEFA Euro 2012 Qualifier - VIP Lounge pro partnera reprezentace

Španělé nám nepůjčili míč, ale hosté našeho zákazníka měli ve svém sky-lounge míč svůj a vyhrávali postupové lívance :-)

S CCL na San Siro, Milano (UEFA Champions League)

STÁTNÍ SVÁTEK + SVĚTOVÝ FOTBAL + KVALITNÍ SHOPPING + ZPÁTEČNÍ LET NA OTOČKU + CCL HOSPITALITY

ŠKODA UK Importer of the Year 2010

Vítěz titulu Importer of the Year 2010 - tým Škoda UK - oslavil své vítězství pobytem v Praze a Mladé Boleslavi v aranžmá CCL

Škoda Russia Fleet Tour

Další vydařený díl ze seriálu návštěv fleetových zákazníků Škoda Auto Rusko do České Republiky za poznáním značky Škoda (červen 2011).

S CCL na Camp Nou, Barcelona (UEFA Champions League)

Messi, Iniesta, Xavi, 80.000 diváků, 22 stupňů, slunečno. Pohoda, odpočinek, zážitek. Bezva zájezd s CCL.

9. Mistrovství Evropy veteránů ve stolním tenise skončilo

a je považováno jak Evropskou unií stolního tenisu tak drtivou většinou účastníků za organizačně nejzdařilejší šampionát v historii

6. NLK Konzernprojekttag Škoda Auto

Půlroční usilovné přípravy se vyplatily, pochvala od logistiků za vzorně zrealizovanou akci CCL těší obzvlášť!

Slavnostní večer - 15 let LeasePlan ČR

500 hostů přišlo 10. května do Paláce Lucerna oslaviti významné výročí ještě významnější leasingové společnosti, našeho oblíbeného klienta - LeasePlan ČR

European Veterans Table-Tennis Championships 2011

more than 2,450 players from 38 countries * 392 medals in 64 tournaments of 16 competition categories * 98 tables in 4 halls * 130 umpires * 3,000 hotel beds * Players' party for 1,700 guests

Oracle Partner Network Day 2011

Another B2B meeting of this kind, this time at the Clarion Congress Hotel, Prague in the mid-April.

Open House Day, Škoda Auto Mlada Boleslav

75,000 visitors entered the factory on that sunny Saturday in April 2011. Hundreds of employees as well as more than 600 supplying crew under the CCL management

Galavečer 20 let Opel C&S

10.3.2011 - Kongresové centrum Praha, klient: Opel C&S Mimořádně vydařený společenský večer pro partnery, přátele i bývalé manažery společnosti

ŠKODA China Dealers on WDC

9. - 12. February 2011

CCL oslavila s partnery 20 let firmy

Po dvaceti letech měníme korporátní identitu, panáček Cécéeláček na scéně

Slavnostní zasedání managementu Škoda Auto

15.12.2010 - Praha, klient: Škoda Auto


Výběr jazyka:


E-mail: info@ccl.cz, tel.: +420 251 008 111 | Kontakt | CCL tým

© CCL 2020