main menu

Cesta k dokumentu: Úvod » O nás » Archív novinek » Jak projet autem úzkými dveřmi? S CCL nic není nemožné :-)

Jak projet autem úzkými dveřmi? S CCL nic není nemožné :-)

  • 1. listopadu 2011, Praha

Dveře jsou široké 160 cm a nový vůz Škoda Citigo je široký 164,1 cm bez zrcátek. Jak s autem projet a nepoškodit ani vůz, ani futra či zdi :-)? Pro mnohé neřešitelná situace, ne však pro CCL.

"To zábradlí se bude muset vybourat", radí Rychlonožka a Jarka Metelka opáčí: "A co takhle to kanape nadzvihnout, ty chytráku?", vzpomene si pamětník na slavný strip z komiksu Rychlých šípů "Rychlé šípy stěhují kanape".

Podobné dilema neřeší experti z CCL. Automobilky jsou našimi veleváženými zákazníky a proto pro ně uděláme vše, co jim na očích vidíme. Potřebuje-li například Škoda provádět Product Training v konferenčním sále hotelu Marriott na ruzyňském letišti, samozřejmě k tomu potřebuje v sále prezentační vozy. To, že nejširší otvor do sálu má 160 cm, zatímco auto je široké o pár centimetrů víc, nemůže být pro nejzkušenější středoevropskou Event Management agenturu problém.

Věšeli jsme Felicii za dveře na jeřáb na Staroměstském náměstí, zažili jsme stěhování vozu Opel Omega na střechu hotelu Sheraton Algarve, Fabii jsme dostali přes balkón do kavárny karlovarského Thermalu. Také úkol dostat Škoda Citigo do sálu v Marriottu jsme si také užili.

Škoda Citigo Product Training může začít a jsme pyšni na to, že jsme byli pověřeni realizací logistiky a guest relations tohoto 6 týdnů trvajícího projektu.

Poděkování za stěhování aut patří všem, kteří se na něm podílleli, zejména Jardovi Jagrovi & his boys, kteří si s námi dali skvělý comeback :-).

foto 1: Škoda Citigo ve foyer před konferenčním sálem:

foto 2: Vůz na speciální rampě je právě připravován k transportu skrz dveřní otvor:

foto 3: Snadný průchod úzkým otvorem na dvou "pumpících"...:

foto 4: ...zvládnou jen opravdoví chlapi :-) :

foto 5: Pro laiky neuvěřitelné skutkem, první vůz je nepoškozen uvnitř sálu... :

foto 6: ...což je zásluhou týmu mozků, projektantů, automechaniků, kovářů i silných paží:

foto 7: ...pro které bylo hračkou dopravit stejným způsobem do sálu i druhé krásné Škoda Citigo :

foto 8: a ŠKODA Citigo Product Training může začít! :

(foto Jan Jetmar, CCL a René Fluger, Škoda Auto)


Výběr jazyka:


E-mail: info@ccl.cz, tel.: +420 251 008 111 | Kontakt | CCL tým

© CCL 2019