main menu

Cesta k dokumentu: Úvod » O nás » Archív novinek » Vladimír Martinec dnešním hostem Olympijského centra Na Karmeli

Vladimír Martinec dnešním hostem Olympijského centra Na Karmeli

  • 19. února 2014, Mladá Boleslav

Na 250 fanoušků přišlo podpořit české hokejisty v osmifinálovém duelu se Slovenskem do atria Vzdělávacího centra Na Karmeli v Mladé Boleslavi.

Na 250 fanoušků přišlo podpořit české hokejisty v osmifinálovém duelu se Slovenskem do atria Vzdělávacího centra Na Karmeli v Mladé Boleslavi. Vedení centra po dobu ZOH zřídilo pro mladoboleslavskou veřejnost kompaktní OLYMPIJSKÉ CENTRUM. Velkoplošnou led obrazovku, na které probíhají přenosy České televize doplňují turnaje ve stolním hokeji, tipovací soutěže a fotostěna se stupni vítězů a hokejovými proprietami je zpestřením pro fanoušky, kteří si chtějí společně užít úspěchy českých sportovců v Soči v kultivovaném nekuřáckém prostředí.
Hokejové přenosy jsou doprovázeny debatou v improvizovaném studiu. Fanoušci se tak mohou dozvědět zajímavé postřehy k utkání, ale i perličky ze života hokejistů od mistra světa Pavla Richtera, Richarda Žemličky. Hostem při dnešním čtvrtfinále hokejového turnaje Česká republika - USA je čtyřnásobný hokejista roku, mistr světa a jako asistent trenéra i zlatý z Nagana - legenda českého hokeje Vladimír Martinec.
Fanoušci se tak opět mají možnost vyfotit s osobností českého hokeje, zeptat se na cokoli o hokeji, ale hlavně všichni rádi využívají možnost společně fandit! V příjemně vytopeném nekuřáckém prostředí se o pohodlí hostů stará rovněž mobilní buffet s teplými i studenými pochoutkami, obligátním pivíčkem a paletou nealkoholických nápojů.
Vzdělávací centrum ŠKODA AUTO Na Karmeli
Na Karmeli 1457
Mladá Boleslav
www.nakarmeli.cz


Výběr jazyka:


E-mail: info@ccl.cz, tel.: +420 251 008 111 | Kontakt | CCL tým

© CCL 2019