main menu

Cesta k dokumentu: Úvod » O nás » Archív novinek » DEJVICKÉ DIVADLO SEHRAJE VIRTUÁLNÍ ZÁPAS PROTI FOTBALISTŮM BOHEMIANS PRAHA 1905

DEJVICKÉ DIVADLO SEHRAJE VIRTUÁLNÍ ZÁPAS PROTI FOTBALISTŮM BOHEMIANS PRAHA 1905

  • 26. dubna 2020, ticketportal.cz

Na virtuálním jevišti a stadionu jedenáctky sehraných pražských týmů změří své síly a projeví talent v oboru svých soupeřů.


Dejvické divadlo a fotbalový klub Bohemians Praha 1905 společně pořádají zcela ojedinělou akci.

V neděli 26. dubna od 17:00 hodin

se na virtuálním jevišti a stadionu utkají dvě jedenáctky sehraných pražských týmů, které změří své síly a dostanou příležitost projevit talent v oboru svých soupeřů.
Zakoupením vstupenky podpoří diváci Hereckou asociaci, Nemocnici Na Františku v Praze, Dejvické divadlo a klub Bohemians Praha 1905.
 
V zápase se střetnou týmy systémem muž proti muži (případně ženě). Každý on-line, pouze za asistence kamery z místa, kde tráví koronavirovou herní přestávku. Zástupci Bohemians prokážou své znalosti a schopnosti v oboru divadelním, jedenáctka Dejvického divadla naopak zabojuje na pomyslném fotbalovém hřišti. Recitující Martin Dostál či gól na hřišti slavící Simona Babčáková. I to je jeden z možných scénářů tohoto netradičního virtuálního souboje.

Za bezchybné splnění zadaného úkolu bude jeho interpretovi připsán jeden gól. Skóre tak může být napínavé do poslední minuty zápasu a k vítězství může dojít i v prodloužení, pokud se v průběhu zápasu vyskytnou nezaviněná nebo i úmyslná zdržování. V případě brankářů pak bude úspěšně splněný úkol znamenat chycenou penaltu. Vzhledem k charakteru utkání budou mít oba týmy možnost intenzívního domácího individuálního tréninku, o jehož výsledcích budou jednotliví hráči průběžně a rovněž on-line informovat trenéry.

Na zápas bude mít přístup prostřednictvím internetového portálu TICKETPORTAL každý, kdo si zakoupí virtuální vstupenku s jednorázovým kódem. Podobně jako na každém zápase bude možné se rozhodnout pro různé typy vstupenek, od Gold VIP na polstrovaných sedadlech za 1905 Kč, přes Silver VIP za 333 Kč až k běžným vstupenkám za 105 Kč.
Počet vstupenek není omezený.

Vybrané peníze se následně rozdělí a pomůžou v této době podpořit Dejvické divadlo, Hereckou asociaci, skrze nový nadační fond Bohemians také Nemocnici Na Františku a klub Bohemians.

Všichni aktéři jsou přesvědčeni, že utkání proběhne v duchu fair play a těší se na diváky ve virtuálních ochozech vršovického Ďolíčku a Dejvického divadla!

klikni_pro_zvětšeníDejvické divadlo sestavu nefotbalově oznámilo dva týdny předem. Klokani, znalí taktiky a fotbalových poměrů ji budou tutlat do poslední chvíle. V individuálním divadelním nácviku se nyní nachází celá soupiska Bohemians. Trenér Luděk Klusáček nejlepší jedenáctku vybere samozřejmě až těsně před zápasem.

Utkání komentuje Míra Bosák, ve spolupráci s fotbalovým expertem Ivanem Trojanem.

Sportu zdar, fotbalu a tomu virtuálnímu zvlášť, vážení přátelé on-linové kopané! A divadla, samozřejmě!

Těšíme se na Vás.

Vaše Dejvické divadlo a fotbalová Bohemka!

 Výběr jazyka:


E-mail: info@ccl.cz, tel.: +420 251 008 111 | Kontakt | CCL tým

© CCL 2020