main menu

Cesta k dokumentu: Úvod » Služby » Seznam vybraných realizací » GRAND FINALE DOUBLE FISH CUP 2013 by Somersby.

GRAND FINALE DOUBLE FISH CUP 2013 by Somersby.

  • CCL
  • 18. června 2013
  • Praha (Česká republika)

U výletního hostince Karel v Dolních Chabrech u Prahy byl pod dohledem televisních kamer odehrán finalový match letošni serie prestižního turnaje o Double Fish Cup v table-tenise, ve kterém nejzdatnější borci a nejsličnější dámy předvedli umění table-tenisu z doby, kdy fair play byla nadevše. Produkce - CCL.

Velká fotogalerie ZDE.

Na zahrádce výletního hostince Karel v Dolních Chabrech u Prahy uskutečnil se pod dohledem televisních kamer finalový match letošni serie prestižního turnaje o Double Fish Cup v table-tenise mezi domácím DF2013 Team a SF98 teamem, ve kterém nejzdatnější borci a nejsličnější dámy předvedli umění table-tenisu z doby, kdy fair play byla nadevše.
Oslavu table-tenisu zahájil čestným drivem sám starosta chaberský, pan Miroslav Malina, soupeřem mu byl footballový internacional pan Ladislav Vízek.

Double Fish Cup jest jarní soutěž smíšených table-tenisových teamů, složených z borců rozličných klubů Čs. Table-Tenisové Asociace. V posledním kole letošního ročníku poměřily síly jediné dosud neporažené teamy soutěže. Veřejností očekávaný finalový match se jeho aktéři rozhodli pojmout jako oslavu table-tenisu v 30. letech, kdy čs. representanti patřili k nejlepším sportsmenům na světě a na table-tenisových mondialech vybojovali se lvem na prsou pro naši zemi řadu cenných medailí i světových titulů!

Hrálo se za bezvětří a parného počasí výhradně v úborech, jež pravidla table-tenisu určují, s pálkami dle pravidel Lauterbachových, roku 1932 vydaných, korkem neb vroubkovanou gumou potažených. Domácí tým byl vybaven originelní raketou světového championa z roku 1949 Johna Leache! Tuto, jakož i další relikvie, které i vystaveny při matchi byly, zapůjčíl pan Vojáček z Čakovic u Prahy, anžto mu místo v čestné loži přislíbeno bylo. Drahé souveniry ctěnému publiku k nahlédnutí byly umožněny.

V dusném horku k chuti přišly originelní ovocné pivní nápoje pana Somersbyho, který laskavě svůj již 150 let světoznámý Apple Sider a Pear Sider poskytnouti ráčil.

Finálový match Double Fish Cupu sestával se ze 7 her; obsahoval dvě pánské a dvě dámské dvouhry (single game), jakož i čtyřhru pánů a čtyřhru dámskou (double-game), pročež zlatým hřebem každého matche turnaje jest čtyřhra smíšená (mixed-double game). Pohárové komité určilo, že match rozhodovati se ujal soudce s licencí nejvyšší, pan Petr Bohumský z Modřan u Prahy, vrchní rozhodčí letošního pařížského Mistrovství světa v table-tenise, jemuž asistoval rovněž soudce zkušený, pan Stanislav Haralík z Michle.

V domácím teamu DF 2013 nastoupila největší star turnaje, účastnice Mistrovství světa 2013 v Paříži jakož i dvou her olympijských, paní Dana Čechová (hráčka německé 1. Bundesligy). Ve svém single game podlehla však soupeřce s japonskou školou, paní Petrou Hagino 18:21. Ozdobou domácího teamu byl však vynikající smíšený double Šimáček-Čechová, kterýžto byl připraven získati rozhodující bod za případného nerozhodného stavu. Nebylo toho zapotřebí, anžto průběh matche byl rozhodnut před touto hrou: po vynikajícím úvodu, ve kterém domácí ujali se vedení již 3:0, snížil hostující team na 2:3. Roshodující čtvrtý bod domácím zajistil nejlepší dámský double soutěže paní Čechová a paní Novotná a tak závěrečný mixed double byl již jen exhibicí a oslavou sportu.

Leadrem hostujícího teamu SF98 byl čs. representant, účastník posledních světových mistrovství pan Michal Obešlo, který nastoupil jen v mužském double a v single game přenechal své místo extraligovému borci panu Kauckému a zkušenému plejerovi s pálkami rozličnými, panu Ladislavu Plachému. Překvapením ukázalo se nasazení paní Hagino do dámské dvouhry. Trenink v Japonsku jevil se užitečným, poněvadž dokázala zvítězit nad favorisovanou paní Čechovou!

Sličné dámy obou teamů při hře předvedly módní róby, v luxusních salonech k příležitosti matche šité! V obecenstvu bylo lze taktéž přivítati počestné obyvatele chaberské, velké to příznivce table-tenisu. Footballový internacional pan Ladislav Vízek, kterýžto jinak v hostinci často karty mastí, si slibuje kvalitní sportovní zážitek a zeť jeho, pan Vladimír Šmicer sám velkým milovníkem table-tenisu jest! Dostavila se taktéž další honorace pražská, jakož i početné zahraniční publikum z pojišťovacího domu Generali. Utkání v dobových úborech přihlíželi téměř všichni účastníci letošních bojů o Double Fish Cup, jelikož bezprostředně po skončení matche letošní vítěz byl korunován. Ceremoniálu následovala společenská zábava, chutnou hostinu servíroval v dalekém okolí vyhlášený restauratér pan Tomáš Samek a jeho personal.

Renomovaná agentura CCL poskytla události perfektní rámec a všichni se již těší na ročník 2014!


Výběr jazyka:


E-mail: info@ccl.cz, tel.: +420 251 008 111 | Kontakt | CCL tým

© CCL 2019