main menu

Cesta k dokumentu: Úvod » Služby » Seznam vybraných realizací » OLYMPIJSKÉ CENTRUM NA KARMELI - FANDÍME SPOLEČNĚ!

OLYMPIJSKÉ CENTRUM NA KARMELI - FANDÍME SPOLEČNĚ!

  • ŠKODA AUTO a.s.
  • 7. února 2014 - 23. února 2014
  • Mladá Boleslav (Česká republika)

Vyprodané OLYMPIJSKÉ CENTRUM NA KARMELI fandilo českým hokejistům

 

(Mladá Boleslav, 13. února 2014) - V atriu Vzdělávacího centra Na Karmeli se každý den fandí našim sportovcům na olympijských hrách v Soči. Vedení centra po dobu ZOH zřídilo pro mladoboleslavskou veřejnost kompaktní OLYMPIJSKÉ CENTRUM. Velkoplošnou led obrazovku, na které probíhají přenosy České televize a množství příležitostí pro usazení návštěvníků doplňují stylové stolní hokeje a fotostěna se stupni vítězů. Ta je vítaným pozadím pro fanoušky, kteří si na své telefony pořizují „opravdové“ olympijské snímky J.

Olympijské centrum Na Karmeli zve na přenosy zápasů českých hokejistů zajímavé hosty. Fanoušci se tak mají možnost vyfotit se známými osobnostmi, zeptat se jich na cokoli o hokeji, ale hlavně všichni rádi využívají možnost společně fandit, tipovat výsledek či se účastnit různých doplňkových soutěží. V příjemně vytopeném nekuřáckém prostředí se o pohodlí hostů stará rovněž mobilní buffet s teplými i studenými pochoutkami, obligátním pivíčkem a paletou nealkoholických nápojů.

 

První klubový přenos byl představen ve středu při utkání našich se Švédy. Již hodinu před úvodním vhazováním bylo zřejmé, že v olympijském centru bude velmi živo. Včerejšími diskutéry ve studiu byl stříbrný olympionik ze ZOH 1984 Pavel Richter spolu s hosty z BK Mladá Boleslav Cyrilem Sukem a Mariánem Jelínkem. Fanoušci se dozvěděli řadu zajímavých informací ze zákulisí, jak to chodí v hokejové šatně, stejně jako množství trefných postřehů k probíhajícímu utkání.

Na 200 fandících diváků vytvořilo před obří obrazovkou jedinečnou atmosféru. Pivo teklo proudem, gulášek voněl na dálku a klobásy se nestačily obracet. Možná právě proto nikdo neopouštěl zklamaně své místo, když se našemu týmu v první polovině zápasu příliš nedařilo. A zejména po Židlického gólu propuklo to pravé fandění!

Navzdory prohře 2:4 neztrácíme naději a jdeme opět fandit společně již tuto sobotu 15. února, kdy poměříme síly se Švýcarskem. Hostem Olympijského centra Na Karmeli bude bronzový medailista ze ZOH 1992 Richard Žemlička a spolu s ním ikona mladoboleslavského hokeje Tomáš Nouza a naděje domácího hokeje Radan Lenc.

Těšíme se na vás. Češi, do toho!


Výběr jazyka:


E-mail: info@ccl.cz, tel.: +420 251 008 111 | Kontakt | CCL tým

© CCL 2019