main menu

Cesta k dokumentu: Úvod » Služby » Seznam vybraných realizací » Legendy čs. hokeje na vozech ŠKODA pro MS v hokeji

Legendy čs. hokeje na vozech ŠKODA pro MS v hokeji

  • ŠKODA AUTO a.s.
  • 23. dubna 2015
  • Praha (Česká republika)

Hokejové legendy svezou hosty letošního mistrovství světa

Až čtvrt milionu kilometrů, což je více než šestinásobek obvodu země, najede během jednoho mistrovství světa flotila aut, která převáží hosty a hokejové funkcionáře. Letos všech 50 vozů ŠKODA ponese jméno jedné z českých a československých hokejových legend.

Každý vůz nese jméno jedné z českých, resp. československých hokejových legend. „Své“ vozy odhalili velikání našeho hokeje, jejichž jména jsou nesmazatelně spojena se světovými šampionáty: Jiří Holeček, Jaroslav Pouzar, Pavel Richter, Vladimír Martinec, Bohouš Ebermann, Milan Nový, Franta Kaberle, Jří Kochta, Jiří Novák. Legendárního trenéra Ivana Hlinku zastoupila u slavnostního předání jeho žena Liběna.

Ve flotile nechybí vozy Dominika Haška, Vladimíra Růžičky či Jiřího Králíka, ale zastoupení mezi legendami mají i hráči stále aktivní - třeba Jaromír Jágr, Tomáš Rolinek nebo Pavel Patera.

Organizátoři budou mít k dispozici 14 nových vozů ŠKODA Superb, které na šampionátu zažijí světovou premiéru, a 36 vozů ŠKODA Octavia Combi vyvedených v národních barvách. Poslouží jim především pro přepravu hostů mezi oběma hokejovými arénami, letišti, hotely a dalšími místy.

Více o projektu "ČESKÉ A ČESKOSLOVENSKÉ HOKEJOVÉ LEGENDY NA OFICIÁLNÍCH VOZECH ŠKODA PRO IIHF MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 2015 »".


Výběr jazyka:


E-mail: info@ccl.cz, tel.: +420 251 008 111 | Kontakt | CCL tým

© CCL 2019