main menu

Cesta k dokumentu: Úvod » Služby » Seznam vybraných realizací » PENNY v Plzni v novém

PENNY v Plzni v novém

  • PENNY MARKET
  • 24. ledna 2019
  • Plzeň (Česká republika)

PENNY V PLZNI V NOVÉM
Plzeň, 24. leden 2019

Penny Market v lednu dokončil přestavbu všech svých prodejen na území města Plzně. Nově tak nabízí obyvatelům západočeské metropole veškerý komfort a zcela nové prostředí nového konceptu svých prodejen.

Nový koncept prodejen s důrazem na přátelské prostředí poprvé představil Penny Market v rámci pilotního projektu v září roku 2016 ve své nové prodejně Penny Lehovec v pražské Kolbenově ulici. Od té doby je již více než 120 prodejen z celkového počtu 380 po celé republice v novém. V lednu letošního roku dokončil Penny Market přestavbu všech osmi prodejen na území Plzně. „Jsme rádi, že obyvatelům západočeské metropole můžeme nabídnout komfort a příjemné přátelské prostředí, které povyšuje nakupování v prodejnách diskontního typu na zcela jinou úroveň. Jsme hrdí na to, že u nás mohou lidé nejen rychle a levně nakoupit, ale i na to, že pro ně vytváříme přátelské prostředí, kde se mohou potkávat nejen mezi sebou, ale i se svými oblíbenými prodavači,“ popisuje generální ředitel Penny Market Jens Krieger.

V rámci představení nové podoby bude pro zákazníky od čtvrtka 24. ledna do neděle 27. ledna 2019 na všech plzeňských prodejnách připravena ochutnávka produktů lokálních dodavatelů jako Prima pečivo či Plzeňský prazdroj a také privátních značek jako jsou například KARLOVA KORUNA nebo ŘEZNÍKŮV TALÍŘ. Každý zákazník, který v těchto dnech nakoupí nad 200 Kč, pak dostane dárek v podobě designové plátěné tašky navržené jednou z celebrit, které se zapojily do kampaně Penny Marketu v boji proti plastům. Připraveny jsou také slevové akce s důrazem na zboží dodavatelů z Plzně a okolí. „Klademe velký důraz na spolupráci s lokálními dodavateli, kdy je naším cílem v daném regionu vždy podporovat místní výrobce kvalitních českých produktů tak, aby zákazníci dostali to nejlepší, a to co mají rádi,“ dodává Zlata Ulrichová, vedoucí strategického marketingu společnosti Penny Market.


Výběr jazyka:


E-mail: info@ccl.cz, tel.: +420 251 008 111 | Kontakt | CCL tým

© CCL 2019