main menu

Cesta k dokumentu: Úvod » Služby » Podpora prodeje

Podpora prodeje

Sales Promotion, samplingy

Prodejní místa jsou vhodným místem pro prezentaci zboží či služeb pro konečné zákazníky, s možností podpory okamžitého nákupu. Kde jinde nejlépe představit vaše stávající nebo nové výrobky a informovat o speciálních nabídkách, než v obchodních centrech nebo na prodejních místech! Máme řadu zkušeností, jak má i nemá řádná prezetnace pro veřejnost vypadat...

Prezentace produktů je typickým nástrojem podpory prodeje. Jak lépe oslovit cílového zákazníka, než mu napřímo produkt nechat osahat, demonstrovat jeho hlavní vlastnosti a funkčnost. Nejčastějšími aktivitami tohoto charakteru jsou právě ochutnávky, demonstrace, sampling. V tomto místě se mohou spotřebitelé dozvědět i spoustu dalších informací o vašich dalších promočních aktivitách, spotřebitelských soutěžích a motivačních programech či klubech.

Reklamní předměty, POC

CCL zajišťuje celou řadu propagačních předmětů a předmětu na podporu prodeje  šitých na míru pro partnery nebo zaměstnance klientské společnosti se zvláštním důrazem na jejich originalitu a netradičnost. Spolupracujeme s výrobci, přímými dovozci a řadou nejvýznamnějších dodavatelů reklamního zboží v České republice.

Tiskoviny

Tiskové materiály realizujeme vč. kreativy, grafiky a DTP: Při přípravě tiskových materiálů dbáme na to, aby po všech stránkách korespondovaly s corporate identity klienta  aaby šly ruku v ruce s ostatními paralelně probíhajícími aktivitami klienta mimo podlinkovou oblast.


Výběr jazyka:


E-mail: info@ccl.cz, tel.: +420 251 008 111 | Kontakt | CCL tým

© CCL 2020